A kisújszállási versenyen jutalmazott tanulók

Árvavölgyi Patrik
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Békéscsaba
Bartók Fanni
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola, Pallavicini Sándor Általános Iskola
Sándorfalva
Bátyi Boglárka
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Borsó Anita
Fekete István Általános Iskola
Gyömrő
Demeter Júlia
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Debrecen
Duda Dániel
Petőfi Sándor Általános Iskola
Dunavecse
Halász Henrik Kristóf
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Janó-Szegi Eszter Luca
Deák Ferenc Általános Iskola
Szentes
Kiss Dóra
Sarkadi Általános Iskola
Sarkad
Kis Nóra Anna
Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
Liska Botond
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola
Baja
Rédler Zalán
Balassi Bálint Gimnázium
Balassagyarmat
Szabó Liza
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Eger
Takács Gréta
Mária Kövy Sándor Általános Iskola és AMI
Nádudvar
Türk Anna Sára
Színi Károly Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Nyírpazony
Tyukodi Zóra
Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI
Encs

Emlékéremmel kitüntetett tanárok

A „Szép magyar beszéd” verseny 20. kisújszállási döntője alkalmából az Anyanyelvápolók Szövetsége emlékéremmel tüntette ki a rendező Móricz Zsigmond Református Kollégiumot és Kisújszállás Város Önkormányzatát, illetve azokat a tanárokat, akiknek legtöbbször jutott be tanítványuk a döntőbe.

Batári Antal
Eger
Diószeginé Képíró Ildikó
Sarkad
Gelencsérné Szarka Mária
Szigetszentmiklós
Hunya Jolán
Gyomaendrőd
Ispánovityné Váradi Katalin
Bácsalmás
Kovács Józsefné
Szeged
Posztósné Gyarmati Éva
Karcag
Tekes Rozália
Vác
Tóthné Annuska Zsuzsanna
Kisvárda

A balatonboglári versenyen jutalmazott tanulók

Bagi István
Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium
Budapest
Biszak Sára Zsuzsanna
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Veszprém
Gothárd Henrietta
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Budapest
Havas Flávió
Boglári Általános Iskola
Balatonboglár
Kiss Regina
Egry József Általános Iskola
Keszthely
Morvai Anna
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest
Pintér Laura Kata
Bán Aladár Általános Iskola
Várpalota
Pungor Viktória
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és AMI
Szombathely
Sarlós Amina
Szent Benedek Katolikus Általános Iskola
Celldömölk
Schlotter Míra
Brassó Utcai Általános Iskola
Budapest
Straub Dorka Szofi
Tatai Református Gimnázium
Tata
Szabó Dorka
Szerb Antal Gimnázium
Budapest
Tóth Luca
Szentgotthárd és Térsége Iskola Széchenyi István 5-8 Évfolyamos Iskolája
Szentgotthárd
Varga Virág
Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
Sopron
Várszegi Csenge
Széchényi Imre Általános Iskola és AMI
Balatonföldvár
Wellner Dávid Tibor
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
Győr